Hyundai predáva vozidlá na Amazon v roku 2024

Hyundai predáva vozidlá na Amazon v roku 2024

Hyundai a Amazon oznámili partnerstvo, vďaka ktorému budú zákazníci môcť od roku 2024 nakupovať vozidlá Hyundai priamo na webovej stránke Amazon1. Toto partnerstvo zjednoduší a zrýchli proces nákupu automobilov, pričom zákazníci budú môcť vyberať vozidlá podľa modelu, farby, výbavy a ďalších parametrov5. Po výbere vozidla si zákazníci budú môcť vybrať spôsob platby a financovania, a následne si auto prevziať u najbližšieho predajcu alebo si ho nechať doručiť domov1.

Často kladené otázky

Aké sú výhody tohto partnerstva pre zákazníkov?

Toto partnerstvo umožní zákazníkom nakupovať vozidlá Hyundai priamo na webovej stránke Amazon, čo zjednoduší a zrýchli proces nákupu automobilov. Zákazníci budú môcť vyberať vozidlá podľa modelu, farby, výbavy a ďalších parametrov, a následne si auto prevziať u najbližšieho predajcu alebo si ho nechať doručiť domov1.

Kedy začne Hyundai predávať vozidlá na Amazon?

Hyundai začne predávať vozidlá na Amazon v roku 20241.

Ako bude prebiehať proces nákupu vozidla na Amazon?

Zákazníci budú môcť na webovej stránke Amazon vyberať vozidlá podľa modelu, farby, výbavy a ďalších parametrov. Po výbere vozidla si zákazníci budú môcť vybrať spôsob platby a financovania, a následne si auto prevziať u najbližšieho predajcu alebo si ho nechať doručiť domov1.

Vysvetlenie použitých pojmov

Amazon: Amazon je americká e-commerce spoločnosť, ktorá ponúka širokú škálu produktov a služieb prostredníctvom svojej webovej stránky. Spoločnosť bola založená v roku 1994 a dnes patrí medzi najväčšie e-commerce spoločnosti na svete1.

Hyundai: Hyundai Motor Company je juhokórejský výrobca automobilov, ktorý bol založený v roku 1967. Spoločnosť vyrába a predáva širokú škálu vozidiel, vrátane osobných automobilov, SUV, nákladných vozidiel a elektrických vozidiel1.

E-commerce: E-commerce, alebo elektronický obchod, je nákup a predaj tovaru a služieb prostredníctvom internetu. E-commerce zahŕňa rôzne formy obchodovania, ako sú B2B (business-to-business), B2C (business-to-consumer) a C2C (consumer-to-consumer)1.